Tanga Triola

Historie značky

U Zemského soudu v Praze byla registrována dne 23. 12. 1919 jako společnost s ručením omezeným. Od prvotní výroby prádla “pro dámy i pro pány“ se její sortiment v průběhu 20. století mnohokrát měnil. TRIOLA prošla obrovským vývojem, srovnatelným s lidským osudem - od malé pražské firmy, která jí dala v roce 1919 název, až po národní podnik, do kterého byla kdysi soustředěna veškerá výroba v oboru.

Vývoj po roce 1989 by se dal přirovnat k citátu básníka a filozofa J. W. Goethe: „Vraťme se ke starému, bude to pokrok“. Privatizace „navrátila“ značce TRIOLA její sortiment - šití dámského prádla. Časté změny vlastníků, nevyhovující nabídka a neschopnost fungovat v silném konkurenčním prostředí způsobily, že v polovině  90. let se prodej hluboce propadal a v roce 2002 to dokonce vypadalo, že firma skončí v konkurzu, stejně jako desítky dalších českých textilek v té době. 

Podařilo se však nemožné. Nové vedení zvolilo v roce 2003 strategii, která udržela společnost v chodu, restrukturalizovala ji a značku zrekonstruovala a nově poziciovala.  V součsné době šije společnost prádlo ve dvou vlastních značkách - TRIOLA a Charme.

Ukázka kalhotek a tang triola:

 

kalhotky

Spodní prádlo pro ženy

23.02.2011 17:34
Jestliže Vás zajímají dámská tanga, tak se podívejte také na spodní prádlo pro ženy - kalhotky.